Zimska jakna Yaki

399,00 kn 275,00 kn (PDV uključen)

ISTA CIJENA ZA SVE VRSTE PLAĆANJA

Obriši

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje na rate. 

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju u roku od 14 dana.

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost​

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje​

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.

SKU 5YAK010-1 Kategorije , , Tag

Dodatne informacije

Size

, , , , ,

Opis

YAKI vodonepropusna zimska jakna.

  • Visoki ovratnik u kojem je skrivena pričvršćena kapuljača s elastičnom vrpcom
  • Zatvara se patent zatvaračem
  • 2 vertikalna džepa s patent zatvaračem i preklopom
  • Elastična pasica na dnu i mažetni rukava
  • Vanjski materijal: 100 % prirodni stretch poliester + TPU membrane 100 g/m2
  • Podstava: 100% Poliester
  • Punjenje: 100% Poliester 230 g/m2
  • Vodonepropusnost: 5000 mm
  • Prozračnost: 400 g/m2 / 24h
  • Veličina: S-XXXL
  • Boja: Crna

Dodatne informacije

Size

, , , , ,

Recenzije

Još nema recenzija.

Budite prvi koji će recenzirati “Zimska jakna Yaki”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Tablica veličina

Prikaz veličina za radnu odjeću

 

Veličina XSSMLXLXXLXXXL
Brojčana oznaka veličine40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
Visina166-170170-174174-178178-182182-186186-194194-200
Opseg prsa78-8686-9494-102102-110110-118118-129129-132
Opseg struka66-7474-8282-8090-9999-109109-124124-139
Dužina rukava60626466687070
Dužina hlača99-101102-104105-107108-110111-113114-116114-116

Koristimo kolačiće za optimizaciju naše stranice kako bismo vam pružili najrelevantnije informacije i što bolje korisničko iskustvo. Također, koristimo Analytics.