Zaštitne farmer hlače ETNA ink blue

549,00 kn 489,00 kn (PDV uključen)

ISTA CIJENA ZA SVE VRSTE PLAĆANJA

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje na rate. 

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju u roku od 14 dana.

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost​

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje​

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.

SKU MN/ETPIBL Kategorije ,

Dodatne informacije

Opis

Materijal: TenCate TECAPRO™ BD 9311, FR tkanine od 99% pamuka i 1% karbonskog vlakna (335g/m2), velika izdržljivost na habanje, tretirane PROBAN premazom koji nudi dobru vatrozaštitu, a tkanina zadržava svoju mekoću i prozračnost..
Održavanje: industrijsko pranje do 75 °C

Zatvaranje jednostranim skrivenim patent zatvaračem te gumbom u struku. Koso ušivena dva džepa, straga džep s preklopom, alat džep te 2 džepa na prsima sa preklopom. Dvostruki šavovi i pojačanje na koljenima. Tregeri su podesivi.

MADE IN EUROPE

Tablica veličina

Prikaz veličina za radnu odjeću

 

Veličina XSSMLXLXXLXXXL
Brojčana oznaka veličine40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
Visina166-170170-174174-178178-182182-186186-194194-200
Opseg prsa78-8686-9494-102102-110110-118118-129129-132
Opseg struka66-7474-8282-8090-9999-109109-124124-139
Dužina rukava60626466687070
Dužina hlača99-101102-104105-107108-110111-113114-116114-116

Koristimo kolačiće za optimizaciju naše stranice kako bismo vam pružili najrelevantnije informacije i što bolje korisničko iskustvo. Također, koristimo Analytics.