Softshell jakna YUKI, crna

699,00 kn 425,00 kn (PDV uključen)

ISTA CIJENA ZA SVE VRSTE PLAĆANJA

Obriši

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje na rate. 

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju u roku od 14 dana.

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost​

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje​

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.

SKU 5YUKR Kategorije ,

Dodatne informacije

Veličina

, , , , , ,

Opis

Softshell jakna YUKI, crna sa crvenim detaljima.
Vodoodbojnost 8000 mm , prozračnost 3000 mvp, dodatna ripstop pojačanja na laktovima i ramenima.

Materijal: Softshel 94% Poleister, 6% Elastin + TPU membrana, 3D ripstop
Podstava: 100% poleIster flis. 350 g/m2
Kapuljača: fiksna
Pojačanje: na laktovima i ramenima sa 3D Ripstopom,
Zatvaranje: patent zatvarač, dodatni zatvarač ispod rukava obložen mrežicom
Rukavi: elastična manžeta
Veličine: XS-3XL

Dodatne informacije

Veličina

, , , , , ,

Recenzije

Još nema recenzija.

Budite prvi koji će recenzirati “Softshell jakna YUKI, crna”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Tablica veličina

Prikaz veličina za radnu odjeću

 

Veličina XSSMLXLXXLXXXL
Brojčana oznaka veličine40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
Visina166-170170-174174-178178-182182-186186-194194-200
Opseg prsa78-8686-9494-102102-110110-118118-129129-132
Opseg struka66-7474-8282-8090-9999-109109-124124-139
Dužina rukava60626466687070
Dužina hlača99-101102-104105-107108-110111-113114-116114-116

Koristimo kolačiće za optimizaciju naše stranice kako bismo vam pružili najrelevantnije informacije i što bolje korisničko iskustvo. Također, koristimo Analytics.