RIPSTOP JAKNA YUZU

499,00 kn 399,00 kn (PDV uključen)

ISTA CIJENA ZA SVE VRSTE PLAĆANJA

Obriši

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje na rate. 

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju u roku od 14 dana.

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost​

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje​

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.

SKU 5YUZ450 Kategorije , ,

Dodatne informacije

Veličina

, , , , ,

Opis

YUZU vodonepropusna zimska jakna s raglan rukavima.
6 džepova (1 džep na prsima od OXFORD tkanine s vodootpornim reflektirajućim patent zatvaračem, 2 vertikalna džepa s preklopom, 1 džep na rukavu s vodootpornim patent zatvaračem i 2 unutarnja džepa s Velcro čičkom)
Visoki flis ovratnik, u ovratniku skrivena pričvršćena kapuljača s elastičnom vrpcom i unutarnjom omčicom za slušalice.
Rukavi s polurastezljivom manžetom mogu se zategnuti Velcro čičkom, na dnu rukava Oxford pojačanje
Zatvara se patent zatvaračem sa Velcro preklopom
Oxford pojačanja na dojnjem dijelu jakne i prilagodljivi pojas sa elastičnim vrpcama.
Vodonepropusni vareni šavovi.Materijal: RIPSTOP (5mm) 100 % Poliester s PVC premazom
Podstava: 100% Poliester flis 300 g/m2 (tijelo)
Punjenje: 100% Poliester 180 g/m2 (rukavi i pojas)
Pojačanja i detalji: OXFORD 100% Poliester 300DBoja: Antracit siva/crna/limeta zelena

Dodatne informacije

Veličina

, , , , ,

Recenzije

Još nema recenzija.

Budite prvi koji će recenzirati “RIPSTOP JAKNA YUZU”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Tablica veličina

Prikaz veličina za radnu odjeću

 

Veličina XSSMLXLXXLXXXL
Brojčana oznaka veličine40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
Visina166-170170-174174-178178-182182-186186-194194-200
Opseg prsa78-8686-9494-102102-110110-118118-129129-132
Opseg struka66-7474-8282-8090-9999-109109-124124-139
Dužina rukava60626466687070
Dužina hlača99-101102-104105-107108-110111-113114-116114-116

Koristimo kolačiće za optimizaciju naše stranice kako bismo vam pružili najrelevantnije informacije i što bolje korisničko iskustvo. Također, koristimo Analytics.