Radni kombinezon PADDOCK sivo/narančasti

399,00 kn 299,00 kn (PDV uključen)

ISTA CIJENA ZA SVE VRSTE PLAĆANJA

Obriši

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje na rate. 

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju u roku od 14 dana.

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost​

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje​

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.

Dodatne informacije

Veličina

, , , , ,

Opis

  • Materijal: 60% pamuk, 40% poliestersko vlakno
  • Održavanje: pranje u perilici rublja 60°C
  • Radni kombinezon PADDOCK kopča se patent zatvaračem, ima više funkcionalnih džepova (11), dodatno pojačanje na koljenima te na nogavicama čičak traku. Kroj je klasičan i dobro pristaje svima.
  • Boja: sivo-narančasta
  • Veličina: S-XXXL
  • Norma: EN 13688

Dodatne informacije

Veličina

, , , , ,

1 recenzija za Radni kombinezon PADDOCK sivo/narančasti

  1. Kombinezon

    Kupljen testni zbog sumnje zbog niske cijene ali se pokazao kao odlican kombinezon

Napiši recenziju

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Tablica veličina

Prikaz veličina za radnu odjeću

 

Veličina XSSMLXLXXLXXXL
Brojčana oznaka veličine40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
Visina166-170170-174174-178178-182182-186186-194194-200
Opseg prsa78-8686-9494-102102-110110-118118-129129-132
Opseg struka66-7474-8282-8090-9999-109109-124124-139
Dužina rukava60626466687070
Dužina hlača99-101102-104105-107108-110111-113114-116114-116

Koristimo kolačiće za optimizaciju naše stranice kako bismo vam pružili najrelevantnije informacije i što bolje korisničko iskustvo. Također, koristimo Analytics.