Radne hlače SPIRIT crne

399,00 kn 299,00 kn (PDV uključen)

ISTA CIJENA ZA SVE VRSTE PLAĆANJA

Obriši

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje na rate. 

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju u roku od 14 dana.

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost​

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje​

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.

SKU 8SPIRPN Kategorije , Tag

Dodatne informacije

Veličina

, , , , ,

Opis

  • Materijal: 65% poliestersko vlakno, 35% pamuk, 245g/m 2
  • Održavanje: industrijsko pranje na 75 °C, pranje u perilici rublja 60°C
  • Radne hlače izrađene su od Tencate Tecawork™ tkanine koja je pogodna za industrijsko pranje na 75 °C. Kopča se skrivenim YKK patent zatvaračem, ima 7 funkcionalnih džepova, a oni najizloženiji zatvaraju se vodonepropusnim YKK patent zatvaračem. Koljena su ojačana CORDURA tkaninom s džepom za štitinke za koljena. Pojačanja su i na stražnjem dijelu kao i na dnu nogavice. Kroj je klasičan i dobro pristaje svima.
  • Boja: crna
  • Veličina: S-XXXL
  • Norma: EN 13688

Dodatne informacije

Veličina

, , , , ,

Recenzije

Još nema recenzija.

Budite prvi koji će recenzirati “Radne hlače SPIRIT crne”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Tablica veličina

Prikaz veličina za radnu odjeću

 

Veličina XSSMLXLXXLXXXL
Brojčana oznaka veličine40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
Visina166-170170-174174-178178-182182-186186-194194-200
Opseg prsa78-8686-9494-102102-110110-118118-129129-132
Opseg struka66-7474-8282-8090-9999-109109-124124-139
Dužina rukava60626466687070
Dužina hlača99-101102-104105-107108-110111-113114-116114-116

Koristimo kolačiće za optimizaciju naše stranice kako bismo vam pružili najrelevantnije informacije i što bolje korisničko iskustvo. Također, koristimo Analytics.