Radne hlače SPEKTAR, sive

279,00 kn 189,00 kn (PDV uključen)

ISTA CIJENA ZA SVE VRSTE PLAĆANJA

Obriši

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje na rate. 

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju u roku od 14 dana.

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost​

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje​

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.

SKU 8SPEKPG Kategorije , Tag

Dodatne informacije

Veličina

, , , , ,

Opis

  • Materijal: 65% poliestersko vlakno, 35% pamuk, 245g/m 2
  • Održavanje: industrijsko pranje na 75 °C, pranje u perilici rublja 60°C
  • Radne hlače izrađene su od Tencate Tecawork™ tkanine koja je pogodna za indusrijsko pranje na 75 °C. Kopča se skrivenim patent zatvaračem, ima 4 funkcionalna džepa, zatezanje nogavica čičak trakom i dodatno pojačanje na koljenima s džepom za štitinke za koljena. Kroj je klasičan i dobro pristaje svima.
  • Boja: siva
  • Veličina: S-XXXL
  • Norma: EN 13688

Dodatne informacije

Veličina

, , , , ,

1 recenzija za Radne hlače SPEKTAR, sive

  1. Spektar sive

    Opremljen cijeli tim s ovim hlačama i jaknom. Vrhunska kvaliteta i hvala na usluzi printa

Napiši recenziju

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Tablica veličina

Prikaz veličina za radnu odjeću

 

Veličina XSSMLXLXXLXXXL
Brojčana oznaka veličine40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
Visina166-170170-174174-178178-182182-186186-194194-200
Opseg prsa78-8686-9494-102102-110110-118118-129129-132
Opseg struka66-7474-8282-8090-9999-109109-124124-139
Dužina rukava60626466687070
Dužina hlača99-101102-104105-107108-110111-113114-116114-116

Koristimo kolačiće za optimizaciju naše stranice kako bismo vam pružili najrelevantnije informacije i što bolje korisničko iskustvo. Također, koristimo Analytics.