Radne hlače R8ED+ crne

469,00 kn (PDV uključen)

ISTA CIJENA ZA SVE VRSTE PLAĆANJA

Obriši

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje na rate. 

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju u roku od 14 dana.

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost​

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje​

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.

SKU H9715 Kategorije ,

Dodatne informacije

Veličina

, , , , , , , ,

Opis

Materijal: 65% poliestersko vlakno, 35% pamuk, 245g/m 2
Održavanje: pranje u perilici rublja 60°CRadne hlače sportskog izgleda. Kopča se skrivenim patent zatvaračem, ima više funkcionalnih džepova i dodatno pojačanje na koljenima s džepom za štitinke za koljena, reflektirajući elementi radi bolje uočljivosti. CORDURA pojačanje na najizloženijim mjestima. Uži, ergonomski kroj.

Boja: crna
Norma: EN 13688

Dodatne informacije

Veličina

, , , , , , , ,

Tablica veličina

Prikaz veličina za radnu odjeću

 

Veličina XSSMLXLXXLXXXL
Brojčana oznaka veličine40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
Visina166-170170-174174-178178-182182-186186-194194-200
Opseg prsa78-8686-9494-102102-110110-118118-129129-132
Opseg struka66-7474-8282-8090-9999-109109-124124-139
Dužina rukava60626466687070
Dužina hlača99-101102-104105-107108-110111-113114-116114-116

Koristimo kolačiće za optimizaciju naše stranice kako bismo vam pružili najrelevantnije informacije i što bolje korisničko iskustvo. Također, koristimo Analytics.