Radne hlače PADDOCK sivo/narančaste

249,00 kn 179,00 kn (PDV uključen)

ISTA CIJENA ZA SVE VRSTE PLAĆANJA

Obriši

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje na rate. 

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju u roku od 14 dana.

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost​

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje​

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.

SKU 8PADPL Kategorije ,

Dodatne informacije

Veličina

, , , , ,

Opis

Materijal: 60% pamuk, 40% poliestersko vlakno, 245g/m 2
Održavanje: pranje u perilici rublja 60°C

Radne hlače PADDOCK napravljene su od pamuka I poliestera. Kopča se skrivenim patent zatvaračem, ima više funkcionalnih džepova (7), gumu u struku radi boljeg pristajanja, dodatno pojačanje na koljenima s džepom za štitnike za koljena te na nogavicama vezice za pritezanje i čičak traku. Kroj je klasičan i dobro pristaje svima.

Boja: siva-narančasta
Norma: EN 13688

Dodatne informacije

Veličina

, , , , ,

Tablica veličina

Prikaz veličina za radnu odjeću

 

Veličina XSSMLXLXXLXXXL
Brojčana oznaka veličine40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
Visina166-170170-174174-178178-182182-186186-194194-200
Opseg prsa78-8686-9494-102102-110110-118118-129129-132
Opseg struka66-7474-8282-8090-9999-109109-124124-139
Dužina rukava60626466687070
Dužina hlača99-101102-104105-107108-110111-113114-116114-116

Koristimo kolačiće za optimizaciju naše stranice kako bismo vam pružili najrelevantnije informacije i što bolje korisničko iskustvo. Također, koristimo Analytics.