Radne hlače kratke 4TECH sivo-crne

249,00 kn 195,00 kn (PDV uključen)

ISTA CIJENA ZA SVE VRSTE PLAĆANJA

Obriši

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje na rate. 

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju u roku od 14 dana.

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost​

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje​

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.

Dodatne informacije

Veličina

, , , , , , , , ,

Opis

Materijal: 65% poliestersko vlakno, 35% pamuk, 240g/m 2

Održavanje: pranje u perilici rublja 60°C

Kratke radne hlače sportskog izgleda. Kopča se skrivenim patent zatvaračem, ima više funkcionalnih džepova. Kroj je klasičan i dobro pristaje svima.

Boja: sivo-crna

Veličina: 46-64

Norma: EN 13688

Dodatne informacije

Veličina

, , , , , , , , ,

Recenzije

Još nema recenzija.

Budite prvi koji će recenzirati “Radne hlače kratke 4TECH sivo-crne”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Tablica veličina

Prikaz veličina za radnu odjeću

 

Veličina XSSMLXLXXLXXXL
Brojčana oznaka veličine40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
Visina166-170170-174174-178178-182182-186186-194194-200
Opseg prsa78-8686-9494-102102-110110-118118-129129-132
Opseg struka66-7474-8282-8090-9999-109109-124124-139
Dužina rukava60626466687070
Dužina hlača99-101102-104105-107108-110111-113114-116114-116

Koristimo kolačiće za optimizaciju naše stranice kako bismo vam pružili najrelevantnije informacije i što bolje korisničko iskustvo. Također, koristimo Analytics.