Radne farmer hlače R8ED+ plave

599,00 kn 499,00 kn (PDV uključen)

ISTA CIJENA ZA SVE VRSTE PLAĆANJA

Obriši

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje na rate. 

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju u roku od 14 dana.

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost​

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje​

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.

SKU H9702 Kategorije ,

Dodatne informacije

Veličina

, , , , , , , ,

Opis

Materijal: 65% poliestersko vlakno, 35% pamuk, 245g/m 2
Održavanje: pranje u perilici rublja 60°C

Radne farmer hlače sprtskog izgleda. Kopča se patent zatvaračem, a tregeri su podesivi. ima više funkcionalnih džepova i veliki prednji džep te dodatno pojačanje na koljenima s džepom za štitinke za koljena, reflektirajuća traka na koljenima radi bolje uočljivosti. Ima fleksibilni dio na leđima kako bi saginjanje bilo udobnije. CORDURA pojačanje na najizloženijim mjestima. Uži, ergonomski kroj.

Boja: plava
Veličina: 46-64
Norma: EN 13688

Dodatne informacije

Veličina

, , , , , , , ,

Tablica veličina

Prikaz veličina za radnu odjeću

 

Veličina XSSMLXLXXLXXXL
Brojčana oznaka veličine40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
Visina166-170170-174174-178178-182182-186186-194194-200
Opseg prsa78-8686-9494-102102-110110-118118-129129-132
Opseg struka66-7474-8282-8090-9999-109109-124124-139
Dužina rukava60626466687070
Dužina hlača99-101102-104105-107108-110111-113114-116114-116

Koristimo kolačiće za optimizaciju naše stranice kako bismo vam pružili najrelevantnije informacije i što bolje korisničko iskustvo. Također, koristimo Analytics.