Radna jakna CLASSIC PLUS bijelo/plava TC

249,00 kn 189,00 kn (PDV uključen)

ISTA CIJENA ZA SVE VRSTE PLAĆANJA

Obriši

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje na rate. 

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju u roku od 14 dana.

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost​

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje​

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.

SKU 8CLASWJL Kategorije ,

Dodatne informacije

Veličina

, , , , ,

Opis

Materijal: 65% poliestersko vlakno, 35% pamuk, 245g/m 2
Održavanje: industrijsko pranje na 75 °C, pranje u perilici rublja 60°C

Radna bluza izrađena je od Tencate Tecawork™ tkanine koja je pogodna za industrijsko pranje na 75 °C. Kopča se patent zatvaračem i drukerima, ima klasični ovratnik i 7 funkcionalnih džepova. Kroj je klasičan i dobro pristaje svima.

Boja: bijelo-plava
Veličina: S-XXXL
Norma: EN 13688

Dodatne informacije

Veličina

, , , , ,

Recenzije

Još nema recenzija.

Budite prvi koji će recenzirati “Radna jakna CLASSIC PLUS bijelo/plava TC”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Tablica veličina

Prikaz veličina za radnu odjeću

 

Veličina XSSMLXLXXLXXXL
Brojčana oznaka veličine40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
Visina166-170170-174174-178178-182182-186186-194194-200
Opseg prsa78-8686-9494-102102-110110-118118-129129-132
Opseg struka66-7474-8282-8090-9999-109109-124124-139
Dužina rukava60626466687070
Dužina hlača99-101102-104105-107108-110111-113114-116114-116

Koristimo kolačiće za optimizaciju naše stranice kako bismo vam pružili najrelevantnije informacije i što bolje korisničko iskustvo. Također, koristimo Analytics.