Prsluk Tataki

199,00 kn (PDV uključen)

ISTA CIJENA ZA SVE VRSTE PLAĆANJA

Obriši

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje na rate. 

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju u roku od 14 dana.

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost​

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje​

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.

SKU 5TAT010 Kategorije , Tag

Dodatne informacije

Size

, , , , ,

Opis

TATAKI vodonepropusni zimski prsluk.

  • Visoki ovratnik
  • Zatvara se patent zatvaračem
  • 2 vertikalna džepa s patent zatvaračem i preklopom
  • Elastična pasica na dnu i otvoru ruku
  • Vanjski materijal: 100 % prirodni stretch poliester + TPU membrane 100 g/m2
  • Podstava: 100% Poliester
  • Punjenje: 100% Poliester 230 g/m2
  • Vodonepropusnost: 5000 mm
  • Prozračnost: 400 g/m2 / 24h
  • Veličina: S-XXXXL
  • Boja: Crna

Dodatne informacije

Size

, , , , ,

Recenzije

Još nema recenzija.

Budite prvi koji će recenzirati “Prsluk Tataki”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Tablica veličina

Prikaz veličina za radnu odjeću

 

Veličina XSSMLXLXXLXXXL
Brojčana oznaka veličine40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
Visina166-170170-174174-178178-182182-186186-194194-200
Opseg prsa78-8686-9494-102102-110110-118118-129129-132
Opseg struka66-7474-8282-8090-9999-109109-124124-139
Dužina rukava60626466687070
Dužina hlača99-101102-104105-107108-110111-113114-116114-116

Koristimo kolačiće za optimizaciju naše stranice kako bismo vam pružili najrelevantnije informacije i što bolje korisničko iskustvo. Također, koristimo Analytics.