Proturezne zaštitne hlače LOGGER sive

999,00 kn 749,00 kn (PDV uključen)

ISTA CIJENA ZA SVE VRSTE PLAĆANJA

Obriši

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje na rate. 

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju u roku od 14 dana.

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost​

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje​

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.

SKU MN/LOGGTG Kategorije ,

Dodatne informacije

Size

, , , , , ,

Opis

Materijal: TenCate TECAWORK™ KG 308, tkanine od 65% poliestera i 35% pamuka (245 g/m2), keper tkanje, velika izdržljivost na habanje, a tkanina je meka i prozračna.

Proturezna zaštita: 100% PET, 155 g/m2

Proturezne zaštitne hlače sa jednostranim skrivenim patent zatvaračem te gumbom u struku. Ušiven džep straga džep s preklopom, našiven bočni džep sa preklopom i alat džep. Uz hlače dolaze odvojivi tregeri.

Boja: sivo/crna
Veličina: 48-60
Norma: EN 381-5, klasa 1, dizajn A

Dodatne informacije

Size

, , , , , ,

Recenzije

Još nema recenzija.

Budite prvi koji će recenzirati “Proturezne zaštitne hlače LOGGER sive”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Tablica veličina

Prikaz veličina za radnu odjeću

 

Veličina XSSMLXLXXLXXXL
Brojčana oznaka veličine40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
Visina166-170170-174174-178178-182182-186186-194194-200
Opseg prsa78-8686-9494-102102-110110-118118-129129-132
Opseg struka66-7474-8282-8090-9999-109109-124124-139
Dužina rukava60626466687070
Dužina hlača99-101102-104105-107108-110111-113114-116114-116

Koristimo kolačiće za optimizaciju naše stranice kako bismo vam pružili najrelevantnije informacije i što bolje korisničko iskustvo. Također, koristimo Analytics.