Jakna LIMA crvena

435,00 kn 299,00 kn (PDV uključen)

ISTA CIJENA ZA SVE VRSTE PLAĆANJA

Obriši

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje na rate. 

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju u roku od 14 dana.

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost​

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje​

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.

Dodatne informacije

Veličina

, , , ,

Opis

  • Materijal: 100% poliestersko vlakno s PVC slojem, vodonepropusan, vareni šavovi
  • Podstava: 100% poliestersko vlakno
  • Zimska jakna LIMA odličan je izbor za hladno, vlažno i izrazito nepovoljno vrijeme zbog PVC premaza i varenih šavova koji joj daju vodonepropusna svojstva te utopljenja od polarnog flisa. Osim toga, zaštiti od hladnoće pridonosi patent zatvarač s preklopima na čičak te elastična manžeta na rukavima kao i kapuljača na zatezanje koja se može spremiti u ovratnik. Ima izolaciju od mrežastog pletiva (poliesterko vlakno).
  • Veličina: S-XXL
  • Boja: crvena

Dodatne informacije

Veličina

, , , ,

Recenzije

Još nema recenzija.

Budite prvi koji će recenzirati “Jakna LIMA crvena”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Tablica veličina

Prikaz veličina za radnu odjeću

 

Veličina XSSMLXLXXLXXXL
Brojčana oznaka veličine40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
Visina166-170170-174174-178178-182182-186186-194194-200
Opseg prsa78-8686-9494-102102-110110-118118-129129-132
Opseg struka66-7474-8282-8090-9999-109109-124124-139
Dužina rukava60626466687070
Dužina hlača99-101102-104105-107108-110111-113114-116114-116

Koristimo kolačiće za optimizaciju naše stranice kako bismo vam pružili najrelevantnije informacije i što bolje korisničko iskustvo. Također, koristimo Analytics.