3u1 jakna TURA crna

399,00 kn 249,00 kn (PDV uključen)

ISTA CIJENA ZA SVE VRSTE PLAĆANJA

Obriši

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje na rate. 

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju u roku od 14 dana.

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost

Stranica je osigurana s najboljim certifikatima za sigurnost​

Besplatna dostava za narudžbe iznad 1000,00 kn za cijelu Hrvatsku a do 1000,00 kn iznosi 35,00 kn.

Pouzećem, uplata na račun, kreditnim karticama, obročno plaćanje​

Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.

SKU 5TURWTCS Kategorije , , Tag

Dodatne informacije

Veličina

, , , , ,

Opis

  • Materijal: 100% poliester, s PVC premazom, OXFORD 210T
  • Utopljenje: krznena jakna na skidanje, 70% akril, 30% poliester
  • Podstava: 100% poliamid, 60 g / m
  • Rukavi: poliamid 60 g / m2, odvojivi patentnim zatvaračem
  • Zatvaranje: dvosmjerni patentni zatvarač
  • Kapuljača: fiksna kapuljača sakrivena u ovratniku, podesiva elastičnom vezicom
  • Pričvršćenje na dnu: elastično
  • Zimska jakna za vrlo teške vremenske uvjete. Umjetno unutarnje krzno je odvojivo zatvaračem. Vodootporni, nepropusni šavovi pružit će dodatnu zaštitu od kiše, snijega i hladnoće. Otvara se dvosmjernim zatvaračem s preklopom, kapuljača je skrivena u ovratniku. Jakna je zategnuta u struku
  • Veličina: S-XXL
  • Crna boja

Dodatne informacije

Veličina

, , , , ,

Recenzije

Još nema recenzija.

Budite prvi koji će recenzirati “3u1 jakna TURA crna”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Tablica veličina

Prikaz veličina za radnu odjeću

 

Veličina XSSMLXLXXLXXXL
Brojčana oznaka veličine40-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
Visina166-170170-174174-178178-182182-186186-194194-200
Opseg prsa78-8686-9494-102102-110110-118118-129129-132
Opseg struka66-7474-8282-8090-9999-109109-124124-139
Dužina rukava60626466687070
Dužina hlača99-101102-104105-107108-110111-113114-116114-116

Koristimo kolačiće za optimizaciju naše stranice kako bismo vam pružili najrelevantnije informacije i što bolje korisničko iskustvo. Također, koristimo Analytics.